Grandion

Varianta 1

Eshopové řešení

Přehledný internetový obchod pro online prodej dárkových poukazů je individuálně navržen, přizpůsoben a integrován do Vašich webových stránek. Funguje jako samostatná stránka, která je s Vaší propojena odkazem.


V eshopu můžete nahrávat a editovat neomzené množství dárkových poukazů a třídit je do různých kategorií. U každého dárkového poukazu je detailní popis jeho obsahu a vlastností.
Se správou Vám pomůže jednoduchá administrace, ve které můžete sledovat vývoj prodeje.

zobrazit Eshop

Grandion

Varianta 2

Widget

Widget je aplikace umístěná přímo do Vašich webových stránek. Jedná se o okénko, ve kterém se nachází Vaše nabídka a kde si zákazník dárkový poukaz zakoupí. 


Tato varianta online prodeje je vhodná pro omezený počet dárkových poukazů, např. hodnotové poukazy. Nákup zákazníka a administrace dárkových poukazů probíhá stejným způsobem jako v samostatném eshopu.

Zobrazit widget

Grandion

Jednoduchý online 
nákup

Váš zákazník si sám vybere dárkový poukaz pro své blízké, napíše věnování a provede platbu kartou online nebo bankovním převodem.


Doručení dárkového poukazu zajistíme za Vás. Zákazník si může vybrat ze tří způsobů doručení. Po zaplacení má během chvilky dárkový poukaz na svém emailu nebo mu zašleme poukaz v dárkové obálce či krabičce poštou.


Vše je velmi rychlé a jednoduché. Zákazník nemusí čekat na obsloužení a Vy prodáváte bez starostí.

Pro nezávaznou kalkulaci volejte či pište.

"Jsme připraveni Vám pomoci s novým webem nebo s modernizací toho současného."

Ing. Lukáš Voplakal
777 045 932 voplakal@uvm.cz

Pro odeslání formuláře je nutné mít zapnutý JavaScript.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace

Working...