Otázka  1  -  Jaké jsou přesné náklady?

Jednorázová platba za aktivaci a nastavení eshopu činí 5-10 000 Kč bez DPH.
Následně je účtována provize z prodaných voucherů 5-10 %. Provizi platíte z reálné ceny voucheru, tedy pokud darujete voucher zdarma neplatíte z něj žádnou provizi. Nominální cenu evidujeme pro Vás, provizi účtujeme z konečné prodejní ceny. V případě, že žádné vouchery neprodáte, žádné poplatky nebudou účtovány.
Při platbě platební kartou online je účtován  poplatek 1,4 % z prodejní ceny (poplatek banky).
Žádné dodatečné náklady jako provozní náklady, hosting eshopu nebo náklady na pravidelnou údržbu a rozvoj eshopu. Vše je již zahrnuto v provizi z prodeje voucherů. Nečekají Vás ani žádné skryté poplatky. Dárkové poukazy můžete přidávat, měnit nebo odebírat dle libosti bez omezení.

Otázka 2 - Kdo může používat Grandion.cz? 

Každý, kdo má co prodat, službu či produkt, může těžit z online prodeje dárkových poukazů s pomocí systému Grandion.cz. Je to specializovaný eshopový systém, který Vám zvýší prodeje dárkových poukazů a pomůže s jejich správou a administrací. Pokud si nejste jisti, zda je Grandion vhodný právě pro Vás, neváhejte nás kontaktovat.

Otázka 3 - Kolik dárkových poukazů lze prodávat?

Neomezeně. V eshopu Grandion můžete vytvořit libovolné množství kategorií i samotných dárkových poukazů. Záleží pouze na Vás, jaké druhy dárkových poukazů nabídnete. Nicméně nezapomínejte, že Vaše nabídka by měla být pro zákazníky přehledná a aktuální.

Otázka 4 -  Kdo edituje dárkové poukazy v eshopu?

Prodej Vašich dárkových poukazů máte v rukou VY. My uděláme co nejvíc budeme moci, abychom Vám v tom pomohli. Nicméně brzy zjistíte, že správa prodeje dárkových poukazů je velmi snadná. Stačí vytvořit základní rozsah poukázek a pouze doplňovat sezónní nabídku (Vánoce, Den matek, atd.)

Otázka 5 -  Bude Váš nový eshop na dárkové poukazy vypadat jako Vaše webové stránky?

Ano. Přizpůsobíme vzhled nového eshopu tak, aby odpovídal barevnosti a logu Vaší webové stránky.

Otázka 6 - Jak rychle mohu začít prodávat dárkové poukazy?

Eshopové řešení Vám připravíme do jednoho týdne. Poté můžete začít ihned prodávat dárkové poukazy online.

Otázka 7 -  Je integrace eshopu do webových stránek opravdu tak jednoduchá?

Ano. Na své vlastní webové stránky si přidáte odkaz na nový eshop na prodej dárkových poukazů. Váš eshop bude tak přístupný přímo z Vašich webových stránek či na něj můžete odkazovat ze sociálních sítí.

Otázka 8  - Bude možné využít eshop pro nákup z mobilního telefonu?

Váš eshop bude plně responzivní, je tak pro zákazníky snadné nakupovat jak prostřednictvím počítače, tak prostřednictvím jakéhokoliv chytrého telefonu či tabletu.

Otázka 9 -  Kdo přijímá platby za dárkové poukazy?

Platby za dárkové poukazy prochází naší online platební bránou. Vy nemusíte uzavírat v bance žádné nové smlouvy. Předejdete tak zdlouhavé administraci a začít prodávat můžete ihned, jakmile je Váš nový eshop hotový.

Otázka 10 - Platím provizi i ze zdarma darovaných poukazů?

Platíte provizi pouze z reálné ceny dárkových poukazů, nebo-li ceny konečné. Můžete tak dárkové poukazy darovat svým zaměstnancům či partnerům nebo nabídnout slevu.

Otázka 11 - Jak vypadá  balení dárkových poukazů?

Dárková obálka - poukaz je vložen do obálky z kvalitního papíru, která je zapečetěna.

Obálka1 Obálka2 Obálka3

Dárková krabička - dárkový poukaz je vložen do krásné dárkové krabičky.

Krabička1  Krabička2  krabička3

Otázka 12 - Jak vypadá dárkový poukaz?

Dárkový poukaz má v horní části důležité údaje jako název produktu, datum plastnosti, kód poukazu, osobní věnování zákazníka a koláž z fotografií poskytovatele služby. Tato část může sloužit samostatně a není třeba ji předkládat.
Ve spodní části jsou podrobné informace o obsahu dárkového poukazu a kontaktní informace poskytovatele služby spolu s logem.

Dárkový poukaz  poukaz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace

Working...