Zvyšte prodej vašich dárkových poukazů!

7. 10. 2016

Již víte, jak by měla vypadat nabídka dárkových poukazů. Nicméně mít pouze skvělou nabídku většinou nestačí a je třeba o ní dát vašim zákazníkům vědět.

Zde je několik tipů jak zákazníky oslovit:

  • Oslovte všechny vaše zákazníky

Nejrychlejší cestou, jak oslovit zákazníky, je prodej dárkových poukazů přímo z webových stránek. K tomu vám pomůže naše komplexní řešení pro prodej dárkových poukazů, GRANDION.

Ujistěte se, že odkaz na váš nový eshop je dobře dostupný a viditelný. Zákazníci očekávají rychlou a jednoduchou orientaci, proto umístěte odkaz na eshop na hlavní stránku, do hlavní navigace a zápatí webové stránky.

Nevíte si rady? Kontaktujte nás a my vám rádi pomůžeme.

  • Prodávejte svým stávajícím zákazníkům

Používejte stávající kontakty, které máte a dejte svým zákazníkům vědět o nové nabídce dárkových poukazů osobně či elektronickou poštou .

 

  • Propagujte online

Propagujte dárkové poukazy online na svých webových stránkách nebo prostřednictvím sociálních sítí. Sociální sítě hrají dnes velkou roli v internetovém marketingu a jsou důležitým nástrojem komunikace. Facebook či instagram jsou jednoduchým nástrojem.

 

Buďte svým zákazníkům blíž a prodávejte dárkové poukazy online! 

Více informací o Grandionu se dozvíte ve článku: O Grandionu dopodrobna

Kategorie

Newsletter

Můžete nás sledovat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace

Working...