Začněte propagovat dárkové poukazy

14. 12. 2016

Jakmile je váš nový eshop na prodej dárkových poukazů připraven, je třeba ho světu ukázat.

PROPAGACE

Dalším krokem k úspěšnému prodeji poukazů je pravidelná propagace. K propagaci můžete jednoduše využít své internetové stránky, elektronickou poštu a především dnes velmi populární sociální sítě.

Kde propagovat?

www

WEBOVÉ STRÁNKY

K propagaci dárkových poukazů využijte své webové stránky. Zákazníky informujte v novinkách o možnosti nákupu dárkových poukazů a nové speciální nabídce dárkových poukazů. Upozornit na prodej dárkových poukazů můžete také při každé vhodné příležitosti během roku jako jsou Vánoce, Valentýn nebo den matek. Novinky jsou na webu vidět, využijte toho.

facebook

FACEBOOK

Využívejte naplno své facebookové stránky. Sdílejte na facebooku odkaz na eshop nebo konkrétní nabídku dárkových poukazů při každé vhodné příležitosti. Stačí napsat poutavý příspěvek a vložit odkaz na eshop. Aby příspěvek upoutal pozornost přidejte zajímavý obrázek.

instagram

INSTAGRAM

Nezapomínejte ani na instagram, jehož popularita a význam roste velmi rychle. Propagujte prodej dárkových poukazů a sdílejte se svými zákazníky důležité okamžiky ve vaší firmě prostřednictvím fotografií.

email

EMAIL

Skvělou marketingovou metodou je pravidelný newsletter. Pokud již nějaký posíláte, přidejte odkaz na eshop a aktuální nabídku dárkových poukazů. Vytvořit můžete také speciální newsletter s tipy na dárky k různým událostem v roce (Vánoce, Valentýn, Den matek apod.)

V případě zájmu vám můžeme po domluvě nabídnout službu mailingu, kdy newsletter vytvoříme a rozešleme.Představili jsme vám základní způsoby propagace dárkových poukazů. K propagaci můžete samozřejmě využít jakékoli marketingové nástroje, fantazii se meze nekladou. Čím více se budete marketingu věnovat, tím větší máte šanci na prodej.

Přidejte si nás na facebooku, sledujte náš blog a nic vám ze světa dárkových poukazů neunikne!

Kategorie

Newsletter

Můžete nás sledovat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace

Working...