Proč prodávat právě dárkové poukazy?

5. 8. 2016

Dárkové poukazy jsou skvělým způsobem jak propagovat svoje podnikání, budovat zákaznickou základnu a zvyšovat zdroje příjmů. Je to velmi jednoduchý a cenově dostupný prostředek prodeje vašich služeb zákazníkům. 

 

Dárek v podobě krásně zabaleného poukazu je velmi atraktivní a obdarovaný může sám rozhodnout o způsobu využití (u hodnotových poukazů). Dárkový poukaz je skvělý dárek pro každého, vhodný pro muže i ženy různých věkových kategorií. Zákazník si může vybrat z celé řady nabídek nebo věnovat určitý obnos a obdarovaný si potom konkrétní službu vybere sám. 

Výhodou dárkového poukazu je, že nemá konkrétní datum spotřeby, ale datum, při kterém vyprší platnost daného poukazu. Lze ho tedy využít kdykoliv před tímto datem. Obdarovaný si tak může ze služeb vybrat přesně dle jeho představ nebo zvolit vhodné datum pro využití poukazu.

 

Dárkový poukaz je pro spokojené zákazníky způsob, jak mohou sdílet své pozitivní zkušenosti s někým, na kom jim záleží. Aktivně se tím podílí na budování důvěryhodnosti a rozšiřují zákaznickou základnu. Kromě toho, je-li příjemce dárkového poukazu s vašimi službami spokojený, stává se potenciálním věrným zákazníkem vašeho zařízení.

 

Dárkové poukazy lze prodávat téměř na cokoli. Od pobytů, zážitků, večeří, až po poukazy na konkrétní hodnotu či zboží.

V hotelovém prostředí jsou velmi oblíbené nabídky pobytových balíčků, které lze také nabízet prostřednictvím dárkových poukazů. Víkendové pobyty, večeře nebo lázeňské pobyty jsou skvělými dárky a pomůžou vám zvýšit zisky. Využijte významných událostí v roce, jako jsou Vánoce, narozeniny nebo výročí a maximalizujte prodej dárkových poukazů po celý rok.

 

Dárkové poukazy mají datum platnosti a jakmile tento čas vyprší, nemáte již povinnost poskytnout zákazníkovi jejich plnění. Vaše příjmy může tak zvýšit fakt, že některé předem zaplacené dárkové poukazy nejsou nikdy vyčerpány, což pro vás znamená 100% zisk. Navíc je vám za službu placeno dopředu a jakmile příjemce voucheru již vaše služby využívá, obvykle utratí více než jen hodnotu poukazu.

 

Jaké další výhody dárkové poukazy přináší? Dozvíte se v článku: Dárkové poukazy - výhody pro vás  i vaše zákazníky!

Kategorie

Newsletter

Můžete nás sledovat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace

Working...