Jak zvýšit Vánoční prodeje?

18. 11. 2016

Vánoce jsou za rohem. Všude okolo začíná přibývat vánoční výzdoba a blíží se rušné období vánočních nákupů. Jste připraveni na příchod Vánočních svátků? Chcete zvýšit své prodeje o Vánocích?

Přinášíme vám pár nápadů, jak na to:

Dárkové poukazy

Dárkové poukazy jsou ideálním vánočním dárkem, a proto  je pro vás období Vánoc velmi důležité. Nabídnout lze vše od hotelových pobytů, lázeňských služeb, večeří až po hodnotové poukázky, na co si jen vzpomenete.

Připravte speciální vánoční design vašich dárkových poukazů a nezapomeňte promovat vánoční dárkové poukazy na svých webových či sociálních stránkách.

Vánoční balíčky

Nabídněte vašim zákazníkům dárkové poukazy s Vánoční tématikou. Většina z nás chce během vánočních svátků opustit všední dny a zažít něco vyjímečného. Kromě nabídky zimních aktivit přidejte konkrétní vánoční balíčky. Nabídněte vánoční večeři ve vaší restauraci, vánoční pobyt nebo vystavte dárkové poukazy na oblíbené povánoční slevy.

Vánoční nálada

K Vánocům ozdobený stromeček nepochybně patří, proto nalaďte své zákazníky do pohodové vánoční atmosféry vkusnou výzdobou vašeho zařízení, hudbou či vánoční vůní. Uvítejte své hosty například výborným vánočním cukrovím nebo horkou čokoládou, dveře se u vás netrhnou.

Christmas mood

Odměňte své věrné zákazníky

Obdarovávání je smyslem Vánoc. Udělejte radost svým věrným zákazníkům, zaměstnancům nebo obchodním partnerům. Věnovat můžete dárkový poukaz, ale radost udělá i vánoční přání, které můžete poslat poštou nebo emailem. Je to skvělý způsob jak zvýšit loajalitu vašich zákazníků.

Uspořádejte soutěž

Pravděpodobně jste slyšeli, že soutěže jsou skvělou marketingovou strategií pro podniky všech velikostí. Je to skvělý způsob, jak zvýšit zapojení vašich zákazníků. Můžete uspořádat například fotosoutěž na vašem Facebooku či Instagramu (např.: O nejlepší fotografii u vánočního stromečku) nebo vytvořit slosování (např.: Co by jste si od nás přáli pod stromeček) a vylosovat výherce.

 

Vánoce se sice neodkladně blíží, ale mnozí z nás ještě nezačali s vánočními nákupy! Využijte toho pro prodej dárkových poukazů online.

 

Kategorie

Newsletter

Můžete nás sledovat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace

Working...