Dárkový poukaz? Skvělý dárek na den matek!

24. 4. 2017

Naše maminky jsou obrovskou součástí našeho života. Pro většinu z nás jsou také nejlepšími přáteli a jejich náruč je vždy připravena nás obejmout.

Den matek letos připadá na pondělí 14. 5. 2017. Jste připraveni na všechny dcery, syny, manžely a další příbuzné, kteří budou chtít odměnit své maminky něčím originálním? Že ne? Tak je právě nejvyšší čas.

Den matek je skvělou příležitostí pro zvýšení prodeje vašich dárkových poukazů. Nejen, že lidé nakupují dárky pro své matky, ale také pro všechny ženy jejich života. Manželky, dcery, sestry, babičky, prababičky a další. Ujistěte se, že jste na tento den připraveni a máte promyšlenou nabídku dárkových poukazů.

Mezi nejoblíbenější způsoby, jak udělat v tento den našim maminkám radost, patří samozřejmě květiny nebo bonboniéry. Pojďme se maminkám odvděčit něčím jedinečným. Připravte originální dárkové poukazy přímo pro skvělé maminky a propagujte je.

Jak na to? Čtěte dál:

  • Nabídka dárkových poukazů - Vytvořte speciální nabídku dárkových poukazů přímo pro maminky. Vyberte nejlepší a nejoblíbenější poukazy z vaší nabídky. Speciální nabídku vložte na úvodní stránku vašeho eshopu.

  • Propagujte online - Propagujte na sociálních sítích, webových stránkách nebo rozešlete nabídku emailem. Dejte vědět zákazníkům, že právě u vás pořídí ten pravý dárek pro jejich maminku.

  • Propagujte offline -  Vědí zákazníci, kteří vás navštíví osobně, že nabízíte dárkové poukazy? Řekněte jim o speciální nabídce pro Den matek. Stačí vyvěsit plakát nebo na pult umístit poutač s aktuální nabídkou.

Trocha úsilí se špetkou kreativity zvýší vaši možnost na úspěch.”

  • Doporučte něco originálního - Všichni chceme věnovat své matce, manželce, babičce nebo jiné důležité ženě něco jedinečného. Ale jednoduše nemůžeme přijít na to co. Ulehčete starosti vašim zákazníkům a vytvořte seznam skvělých nápadů na dárky pro jejich maminky. Každá má ráda něco jiného. Proto by se měl průvodce zaměřit na různé tipy žen (např. milovnice přírody, sportovkyně, kuchařka atd.)

  • Soutěž - Na sociálních sítích vytvořte soutěž za pomocí hashtagu #. Vytvořte originální hashtag a nabídněte zajímavou cenu. Požádejte vaše fanoušky, aby sdíleli oblíbenou fotografii s jejich maminkou nebo nějaký vtipný příběh a připojili k tomu hashtag #.  Tento typ kampaně pomůže zvýšit povědomí o vaší značce.

  • Popřejte všem maminkám - Nezapomeňte na vaše zákazníky, samotné matky a popřejte jim. Pokud víte přesně, které to jsou, popřejte jim osobně nebo je obdarujte nějakým drobným dárkem (poukazem, slevou, speciální akcí).

Kdy začít propagovat?

Obvykle je nejlepší začít s kampaní co nejdříve. Lidé mají více času se rozhodnout, co koupí. Nicméně v dnešní době rádi nakupují také na poslední chvíli. Nezapomeňte tak propagaci zvýšit těsně před událostí a upozorněte své zákazníky, aby na své matky nezapomněli.

 

Krásný Den matek všem maminkám!

 

A nebojte ani na  tatínky jsme nezapomněli a brzy přijdeme s tipy na propagaci na Den otců, který je 18. 6. 2017.

Kategorie

Newsletter

Můžete nás sledovat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace

Working...