O  Grandionu dopodrobna

22. 7. 2016

Minule jsme krátce představili náš nový projekt GRANDION a dnes bychom to chtěli vzít více do hloubky.

Co to ten Grandion je a jak funguje?

Grandion je pomocník s prodejem dárkových poukazů online. Postará se o vše, od vytvoření eshopu, až po odeslání dárkových poukazů zákazníkům.


Opravdu je to velmi jednoduché:

Schema_Blog

Náš systém je profesionální, jednoduchý, snadný k použití a velmi rychle aplikovatelný. Internetový obchod je individuálně navržen, přizpůsoben a integrován do stávající webové stránky klienta. Jeho jednoduchá správa usnadní prodej dárkových poukazů. Umožňuje nahrávat a editovat neomezené množství dárkových poukazů a v administraci sledovat vývoj jejich prodeje.

 

Jak to celé funguje z pohledu zákazníka?

Zákazníci navštíví webovou stránku, odkud vstoupí do obchodu s dárkovými poukazy. Zákazník si sám vybere dárkový poukaz pro své blízké, napíše věnování a provede platbu kartou online nebo bankovním převodem. Doručení dárkového poukazu zajistíme za vás. Zákazník si může vybrat ze tří způsobů doručení. Po zaplacení má během chvilky dárkový poukaz na svém emailu nebo mu zašleme poukaz v dárkové obálce či krabičce poštou.

 

Vše je velmi rychlé a jednoduché. Zákazník nemusí čekat na obsloužení a vy prodáváte bez starostí.

 

Jak takový eshop vypadá?

Pro prodej dárkových poukazů jsou dostupné dvě varianty. 

Jednou z nich je Eshop - přehledný internetový obchod, který je vhodný pro širokou nabídku dárkových poukazů různých kategorií. U každého dárkového poukazu je detailní popis jeho obsahu a vlastností. Funguje jako samostatná stránka, která je s vaší propojena odkazem.

Druhou možností  je tzv. Widget, neboli aplikace umístěná přímo do vašich webových stránek. Jedná se o okénko, ve kterém se nachází vaše nabídka a kde si zákazník dárkový poukaz zakoupí. Tato varianta je vhodná pro omezený počet dárkových poukazů, např. hodnotové poukazy, jelikož zde není podrobný popis. Nákup zákazníka a administrace dárkových poukazů probíhá stejným způsobem jako v samostatném eshopu.

Clanek

Hlavní výhody eshopu Grandion:

  • Zvýšení prodeje dárkových poukazů

  • Prodej bez starostí

  • Přehledná správa voucherů

  • Uživatelsky přívětivý design

  • Intuitivní, snadno použitelný a responzivní eshop

  • Jednoduchý a rychlý nákup díky platbě kartou

  • Doručení dárkových poukazů za Vás

Systém prodeje dárkových poukazů zvyšuje vaše zisky, zatímco vy se můžete soustředit na běžný provoz své firmy. Víme, že prodej dárkových poukazů není primárním zdrojem podnikání našich klientů, a proto se snažíme, aby byl proces prodeje co nejefektivnější a nejjednodušší.


 

A proč prodávat právě dárkové poukazy? Dozvíte se příště.

Kategorie

Newsletter

Můžete nás sledovat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace

Working...