GRANDION -    Nový způsob jak prodávat dárkové poukazy  online

15. 7. 2016

Kdo jsme?

Jsme internetová agentura UVM interactive s jasnou vizí, cílem i směrem. Orientujeme se na zákazníka a vytváříme taková řešení, která klientům vydělávají peníze, zlepšují firemní procesy a přináší radost.

Dodáváme precizní weby, funkční online aplikace i mobilní řešení do kapsy vašich zákazníků či zaměstnanců. Motivací a motorem je pro nás spokojenost klienta.

Co je Grandion?

Rádi bychom vám představili náš nový projekt: GRANDION, prostřednictvím kterého nabízíme komplexní řešení pro online prodej dárkových poukazů a voucherů. Řešení je vhodné pro hotely, restaurace, divadla, nákupní centra, salóny, wellness centra a mnoho dalších. Umožňuje prodávat zážitky přímo prostřednictvím vlastních internetových stránek a rozvíjet prodej dárkových poukazů.

Grandion jsme navrhli s cílem usnadnit a podpořit prodej služeb prostřednictvím dárkových poukazů. Našim cílem je vytvářet hodnotu pro naše zákazníky a vyvíjet inovativní řešení, které maximalizuje jejich výnosy.

Grandion nabízí prodej bez starostí spolu s přehlednou správou dárkových poukazů a voucherů. Online prodej je nejjednodušší a nejefektivnější způsob prodeje dárkových poukazů. Generuje větší obchodní příležitosti a možnost okamžité koupě dárkových poukazů zvyšuje šanci k jejich prodeji.

Vše je velmi rychlé a jednoduché. Zákazník nemusí čekat na obsloužení a klient prodává bez starostí.


 

Chcete se dozvědět více? Kontaktujte nás.

Kategorie

Newsletter

Můžete nás sledovat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace

Working...